Detektory

 

DETEKTOR CO, XC100D( CZAD),LCD,10LAT
rozbudowany: z wyświetlaczem LCD, 10 lat pracy na wbudowanej baterii, alarm dźwiękowy i optyczny (Syrena >90 dB, migający napis, cyfrowy odczyt stężenia CO) oraz rejestracja szczytowych wartości stężenia CO.
Detektor tlenku węgla XC100 - 10 lat pracy na wbudowanej baterii, alarm dźwiękowy i optyczny (Syrena >90 dB, migający napis)  Detektor tlenku węgla XC100 - 10 lat pracy na wbudowanej baterii, alarm dźwiękowy i optyczny (Syrena >90 dB, migający napis)


 
Detektor tlenku węgla XC70 - 7 lat pracy na wbudowanej baterii, alarm dźwiękowy i optyczny (Syrena >90 dB, migająca dioda)
Detektor tlenku węgla XC70 - 7 lat pracy na wbudowanej baterii, alarm dźwiękowy i optyczny (Syrena >90 dB, migająca dioda)
Czujnik tlenku węgla Compact (baterie w komplecie)
Podstawowa wersja detektora przeznaczona do monitorowania pomieszczen zagrożonych emisją tlenku wegla. Kontrola polega na cyklicznym pomiarze, co 30 sek., stężenia tlenku wegla w powietrzu. Przekroczenie dopuszczalnego poziomu CO sygnalizowane jest optycznie (czerwona dioda LED) oraz akustycznie (głosny, pulsacyjny alarm dzwiekowy o sile 85dB). Detektor posiada przycisk Test/Reset umożliwiający sprawdzenie przez użytkownika prawidłowosci działania urzadzenia.Układ kontroli sprawnosci monitoruje na bieżąco min.:sensor, wewnetrzne obwody oraz stan baterii. W przypadku wykrycia usterki włacza sie informacja odpowiednia do wykrytego uszkodzenia. Zintegrowane zasilanie bateryjne zapewnia szybki montaż oraz gwarantuje prawidłowe działanie urządzenia niezależnie od napiecia w sieci. Nowe baterie zapewniaja około 12 miesieczna prace detektora w normalnych warunkach użytkowania. Montaż urzadzenia można wykonac samodzielnie. W komplecie są baterie. Detektor posiada certyfikat potwierdzajacy spełnienie wymagń polskiej normy PN EN 50291: 2001 dla domowych detektorów tlenku wegla. Zgodnosc z tą norma została potwierdzona przez niezależną jednostkę badawczą British Standard Institute (BSI). Ponadto został pozytywnie zaopiniowany przez brytyjską organizacje CORGI i jest polecany do montażu jako domowe zabezpieczenia przed tlenkiem węgla.


Czujnik tlenku węgla z wyświetlaczem LCD (baterie w komplecie)
Wersja detektora z wyświetlaczem LCD na którym pokazywany jest aktualny poziom stężenia tlenku węgla w monitorowanym pomieszczeniu. Wskazania wyświetlane są w zakresie od 0 do 999PPM*. Pomiar odbywa się co 15sek. Przekroczenie  opuszczalnego poziomu CO sygnalizowane jest optycznie (czerwona dioda LED) oraz akustycznie (głośny, pulsacyjny alarm dźwiękowy o sile 85dB). Detektor wyposażony jest w przycisk Test/Reset umożliwiający sprawdzenie prawidłowości działania urządzenia oraz przycisk Peak Level po naciśnięciu, którego wyświetlany jest najwyższy wykryty poziom CO od momentu wyzerowania pamięci detektora. Stan sensora, baterii oraz wewnętrznych obwodów monitorowany jest przez układ wykrycia usterki, na panelu LCD pokazywana jest informacja odpowiednia do wykrytego uszkodzenia oraz włącza się ostrzegawczy sygnał dźwiękowy. Zintegrowane zasilanie bateryjne umożliwia zamontowanie detektora w najbardziej optymalnym miejscu oraz gwarantuje ochronę również w przypadku zaniku napięcia zasilania w sieci. Dzięki specjalnie zaprojektowanej obudowie urządzenie oprócz montażu na ścianie, może być także postawione na płaskiej powierzchni np. na szafce nocnej w pobliżu łóżka.


 CZUJNIK CZADU 7DCO, Z WYŚWIETLACZEM LCD, W KOMPLECIE BATERIE, 10 LAT
  Domowy detektor propan-butanu, DK-15, 230V
Domowy detektor dwugazowy CO/Metan, DK-24, 230V 
 Domowy detektor dwugazowy CO/LPG, DK-25, 230V  
Czujnik dymu Micro I9040EU, Bateria 9V
Podstawowa wersja czujnika przeznaczona do monitorowania pomieszczeń pod kątem pojawienia się dymu i ognia. Po wykryciu zagrożenia czujnik uruchamia wbudowany alarm akustyczny (głośna syrena 85 dB) oraz optyczny - migająca, czerwona dioda. Czujnik posiada funkcje wyciszenia - do zastosowania po wywołaniu alarmu przez znane i niegroźne źródło dymu ("fałszywy alarm") - papieros, przyrządzanie potraw, dzięki czemu może być używany także w takich pomieszczeniach jak kuchnie, przyczepy kempingowe, łodzie i t.p. Urządzenie sygnalizuje wyczerpywanie się baterii, posiada też przycisk "test" do sprawdzania prawidłowości pracy. W komplecie jest bateria 9 V i śruby montażowe.


29HD Optyczny czujnik dymu, zasilanie - bateria 9V(w komplecie)

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem