Purmo

Jeżeli szukasz dobrych markowych grzejników ? To dział do którego trafiłeś (- łaś) jest dla Ciebie

Tu znajdziesz grzejniki z 10 letnią gwarancją i szeroka gamą rozmiarów 

Producent  grzejników Purmo stawia na najwyższą jakość swoich produktów.
Stosują tylko najwyższej jakości komponenty do produkcji grzejników Purmo: między innymi stal tylko z zachodnioeuropejskich hut, materiały lakiernicze renomowanej firmy BASF.       

w ofercie znajdą Państwo grzejniki płytowe , drabinkowe  o różnych konfiguracjach np.

Purmo Compact (C) to stalowe grzejniki płytowe z bocznym podłączeniem do instalacji. Stanowią idealne uzupełnienie domowej instalacji grzewczej. Te pokojowe grzejniki polecane są jako urządzenia grzewcze montowane w sypialniach, pokojach dziennych, kuchniach. Montaż jest możliwy zarówno na ścianie jako grzejniki wiszące, opcjonalnie można uzyskać grzejniki stojące montując je na podłodze na specjalnych stojakach.

Purmo Ventil Compact (CV) to pokojowe stalowe grzejniki płytowe z podłączeniem dolnym lub z boku. Montaż jest możliwy zarówno na ścianie jako grzejniki wiszące, opcjonalnie można uzyskać grzejniki stojące montując je na podłodze na specjalnych stojakach.

Największą popularnością cieszą się grzejniki Purmo o wymiarach 550 x………
Wymiar ten idealnie pasuje zamiast starych żeliwnych grzejników. Szeroki wybór rozmiarów pozwala na dobranie odpowiedniego grzejnika do potrzeb pomieszczeniaGrzejniki Purmo -50%
O szczegóły zapytaj w sklepie. Czekamy na Ciebie


KATALOG TECHNICZNY - PURMO:
  

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem